NOVINKY

Fiddy má důvod k oslavě i ke hněvu zároveň - skvělý obchod s Vitamin Water, zároveň ale Interscope odkládá album Curtis  
76.Now! 27. 5. 2007  
Curtis Jackson, jenž už směřoval všechny kroky k proklamaci jediného data - 26. června - kdy měl vystoupit na BET Video Awards a tím přestřihnout pomyslnou pásku mezi natěšenými fanoušky a jeho očekávaným albem Curtis, musí opět měnit plány, ze všeho viní společnost Interscope.

Property Of Urban Online.CzTa totiž ohlásila nový termín, kdy má ono ostře vyhlížené album vyjít, oním datem se stalo 4. září. Po tomto razantním zdržení se vyrojila celá řada spekulací, proč se tak údajně stalo. Od teorií, kdy se měl Interscope údajně obávat nasazení do hitparád společně s Kelly Clarkson, až po úvahy přispěvatele magazínu XXL, který tipoval obavy firmy z negativního dopadu nově pokračujícího beefu s Cam'ronem a slabší úspěch vydaných singlů. Nic z toho ale není pravdou, přinejmenším si stačí uvědomit, že hlavní singly ještě nebyly ani plně zrealizovány a radia a hudební TV ty stávající ještě ani nezačala hrát.

Property Of Urban Online.Cz

A právě pro magazín XXL rapper ozřejmil příčiny onoho nepříjemného zdržení: "Ano, je to tak, moje album bylo pozdrženo, protože nebylo včas dodáno do továren v pořadí určeném k distribuci a doručení do celého světa. 26. června byl ten poslední datum, kdy jsem mohl album vydat mezinárodně, další možný termín byl až září. Jsem zklamaný, že Interscope pouze řeší nastalou situaci, namísto toho, aby jí aktivně předešel." Ještě se hodí podotknout, že v rámci promo aktivit na ono album se na srpnové obálce XXL objeví právě Fifty.

Property Of Urban Online.Cz
Obálku prestižního magazínu XXL okupoval 50 Cent již několikrát. Na srpen je bez bližších specifikací prý připravováno "něco speciálního".

Náladu 50 Centovi ale vzápětí mohl alespoň pozvednout další navýšení jeho důchodového fondu. Povedl se mu totiž další vynikající obchodní tah, tím se ukázala být skvělá investice do společnosti Glacéau a jejich obchodní partnerství. Firma Glacéau, jež vyrábí doplněk stravy známý jako Vitamin Water, se stala objektem zájmu pana Jacksona už v roce 2004, kdy se díky své investici stal desetiprocentním vlastníkem společnosti. Mimo to se ještě podílel na reklamní kampani Vitamin Water s přídomkem Formula 50. Ta má hroznovou příchuť a záhy se stala jednou z nejoblíbenějších, možná i díky vtipným reklamním šotům, na které společnost vsadila. Právě na Fiftyho reklamu se podívejte ZDE.

A 25. května došlo k prodeji značky Vitamin Water koncernu Coca-Cola. "Dnes je 25. května a je to nádherný den!", dodal k tomu Fifty. "Já se směju od ucha k uchu, je to nádhera, být na světě právě dnes - 25. května, protože dnes jsme prodali Vitamin Water za 4,1 miliardy dolarů! Ha Ha Hahaha!" A pokud se ptáte, jak velký důvod k radosti Fifty má, vězte, že pro něj bude větší než 400 miliónů dolarů! ;-)

Property Of Urban Online.Cz

 
Nyce o sobě dává opět vědět  
Young Justice 25. 5. 2007  

Infamous/G-Unit soldier, který nešetří ve svých skladbách Gamea ani Cam'rona, o sobě posílá nové info.

Property Of Urban Online.czPrvní věcí je nový track, kde hostuje Akon. Je  to již jejich druhá spolupráce. Jmenuje I'm a Soldier a vy si ji ZDE stáhněte.

Další info se týká nového mixtapu, s pořadovým číslem 3. Vyjde 3. července a bude se jmenovat United We Stand Divided We Fall.

V poslední řadě nezapomeňte čekovat jeho novou stránku www.nycedafuture.com, která sice ještě nejede na plné obrátky, ale plně funkční by měla být už někdy během června.

Da Future iz Nyce...

 
Ups...Sha Money did it again  
Young Justice 25. 5. 2007  
Sha Money ozvučil další hru. Po 50 Centově akci Bulletproof (kde mohl PCčkách uronit slzu, jelikož vyšla jen na konzolích), tentokrát zabrousil do sportovní tématiky. Jedná se o freestyle basketball od společnosti VG/Sierra – FREESTYLE STREET BASKETBALL.

Property Of Urban Online.cz"Když za mnou v září (2006) přišli, abych jim udělal muziku, zkusil jsem si napřed hru a byl jsem mile překvapen, jaké možnosti skýtá," odpověděl na dotaz, jak celá spolupráce vznikla. "Opravdová výzva byla, aby hra a hudba byly spolu sladěny, tak jsem se snažil ve své laboratoři vytvořit  beaty, které mají stejný puls jako hra." Což zajisté není u takového typu hry nic jednoduchého, protože se jedná o dynamickou, sportovní akci.

Jenže Sha věděl, jak si práci ulehčit. Proto k mikrofonu pozval osvědčená jména. Lloyd Banks rapuje na ústředním tracku ke hře Go Hard Or Go Home (ke stažení  ZDE). Můžete na ní slyšet i Rize, rapera upsaného na Money Managment Group, kterou Sha vlastní. Riz nyní pracuje na svém debutu, takže to je dobrý tah, jak se předvést. Další song, Ball Over All, na micu obstarává Young Hot Rod, opět člen ze stáje G-Unit. Ovšem tím spojitost mezi hrou a rapovou crew nekončí. Ve hře je i dostatek možností, jak změnit image hráče a vy můžete svého playeraProperty Of Urban Online.cz komplet vyzbrojit do G-Unit wear. Nechybí ani Ecko, Avirex, Zoo York a další světoznámé značky.

Property Of Urban Online.czSha je dokonce tvůrcem klipu pro Banksovu píseň, ke kterému mají přístup držitelé internetového premium účtu. Již nyní je v Asii registrováno 30 milionů hráčů. Americká verze se však rozrůstá stejným tempem, proto nebude jistě nedostatek potencionáních soupeřů, prázdný court rozhodně nečekejte!!!

Každý zájemce, se může zdarma přihlásit a zahrát si, vás nevyjímaje. Za baťovskou cenu 19.99$ se můžete stát honorovaným uživatelem a mít tak možnost využívat všechny nabízené možnosti hry (45 levelů a další vymoženosti). Pokuď i vy máte chuť zkusit basketball nebo aspoň mrknout, jak to vypadá, klikněte SEM.

Další plány toho eXtra Large muže v hudebním průmyslu směřují na koncertní podia. Dává totiž dohromady tour Bucka a Rize, které začíná 5. července. Možná tuto šňůru obohatí nová ryba v rapovém moři, Mims, pro kterého by to jistě byla další možnost, jak dokázat svoje schopnosti. Ten musel nedávno dementovat mylné informace, že se naváží do Fiddyho. Vše hned popřel a říká, že se těší na jeho nové album....To my taky:)

Property Of Urban Online.cz

U can play games...but not with Urban Online...

 
Fifty se opět směje Cam'ronovi: Udělal Dipsetům i sobě víc škod, než bych kdy dokázal udělat já  
76.Now! 23. 5. 2007  
Jen velmi nedávno jsme byli svědky dalšího útoky ze strany Cam'rona na Fifty Centa. V jeho dvoudílném videu z dovolené (viz. naše zprávy níže) se znovu snažil rozvířit prach, jenž se už pomalu snášel na jejich vzájemný beef. Fiftyho předpokládaná reakce přišla vzápětí a podle očekávání se všemu jen s chutí zasmál. 22. května se pak Fif v rozhovoru pro MTV News dokonce vyjádřil, že Cam svým jednáním poškozuje značku Dipset.

Property Of Urban Online.CzPoté, co Cam'ron ze dvorku svého domu vypustil několik provokativních poznámek a sprostých slov směrem k 50 Centovi a Fif na to reagoval z obrazovky z BET's 106 & Park, kde mimo jiné utrousil, že se Cam odvážil celý vzkaz nahrát pouze od sebe z domku, protože se stále bojí vyjít na ulici ze strachu ze střetnutí se s Tru-Lifem, se objevilo druhé Camovo video, kde Fiddymu slibuje horké léto a upozorňuje na svůj bazén v pozadí. Na to Curtis reagoval pro show Miss Info na Hot 97 pouze vtipnou poznámkou, "moje vířivka je větší než celej Camův bazén a s těmahle trenclama by se fakt neměl promenádovat před kamerou", řekl doslova.
 
Když byl na vše výše zmíněné dotazován zpravodajcem MTV, dodal: "Nedává to smysl. Aby on natáčel video ve spoďárech před svým bazénkem, to prostě nedává žádnej smysl. Myslím, že prostě žije v bludech. Aby on poukazoval na nějaké finanční úspěchy a zároveň byl na tom po finanční stránce tak, jak právě je a když si pak vezmete, jak jsem na tom já, tak to prostě nemá za mák smyslu. Musí být prostě rozrušený a rozčílený".

"On z toho šílí, protože ví, jak je vnímán a v jaké je situaci. Udělal svojí crew víc škody, než bych kdy dokázal já. Svými skutky je dostal do opravdu ošemetné situace. Už se dostávali do obrátek, Jimmy jim dělal nahrávky, činil se i Juelz, vedli si dobře. Pak se ke slovu dostane tenhle ten a sledujte, co se stalo. Bude to horké léto, co to kruci mele? Já přeci čekám, až přijde léto!"

Property Of Urban Online.Cz

Fifty má prostě Camrona tzv. na háku a nepřizná mu ani inspiraci k přejmenování alba z Before I Self Destruct na Curtis, či nově změnu obalu, který může reflektovat frázi In Your Face. "Jak říkám, žije v přeludu", znovu opakuje Curtis. "Člověk, jenž si myslí, že když vás nazve jménem, které vám dala vaše maminka, tak vás zneváží, je mimo realitu. Sám se ztrestal víc, než jsem ho potrestal já sám. Udělal ze sebe šaška. Mně se dnes na Cam'rona už nikdo ani nezeptá, myslím, že lidé o to díky stávajícím faktům ztratili zájem. Cam'ron prostě ztratil na významu. Mluvíme tady o chlápkovi, kterej prodal 270.000 kopií svý poslední nahrávky, já prodal 9,8 miliónu. Nehodlám otravovat svoje publikum řečmi o někom, kdo je vůbec nezajímá."

Nemám co bych dodal. ;-D  Snad se vámi ještě podělím o vskutku čerstvý obal, o němž byla řeč a o jeho předchozí verzi, jež už tvoří základní kámen nového designu na Fiftyho My Space stránkách a zobrazuje novou Fiddyho sponu na opasek. Tento šperk jste již mohli postřehnout v posledních videoklipech páně Jacksona. Tak se všichni těšme na ono horké léto!

Property Of Urban Online.Cz

Property Of Urban Online.Cz

Další single z alba - Follow My Lead s Robinem Thickem, prod. By The Bizznes - by se měl objevit už 28. května! 

 
SNOOP DOGG VYSTOUPÍ V PRAZE!!!  
76.Now! 21. 5. 2007  
Americká megastar SNOOP DOGG vystoupí během svého evropského turné poprvé v ČR! Českým fanouškům se představí 11. července v pražské Sazka Aréně. Nenechte si ujít exkluzivní energickou show plnou světových hitů!

Urban Online.Cz

Známý rebel, vlastním jménem Cordozar Calvin Broadus Jr. je hvězdou nejen hip-hopové a rapové hudby, ale také hercem, který účinkoval v mnoha celovečerních filmech a televizních pořadech. Snoop Dogg nastartoval svojí kariéru v roce 1993 vydáním debutového alba "Doggystyle", kterého se prodalo více než 1,5 milionů kopií. Od té doby se stal jednou z nejvýznamnějších postav hudební historie, což dokazuje i jeho osminásobná nominace na ceny Grammy. A nyní máme možnost spatřit bosse na vlastní oči. Tak 11. července!!!

Property Of Urban Online.Cz

 
50 Cent na BET, Cam'ron zuří  
Young Justice 20. 5. 2007  

17.5. byl hostem televizní stanice BET  v pořadu 106 and Park v současnosti nejvytíženější člen G-Unit, 50 Cent, aby představil svá dvě zbrusunová videa.

 

Jak je výše psáno, hlavní důvod generálovi přítomnosti v TV show bylo představení nového video materiálu k nacházejícímu albu Curtis. Avšak jeho televizní vystoupení opět rozdmýchalo slovní roztržku, která již několikátý měsíc probíhá mezi "Cuuurtisem" a "Cam’runem".

 

property Of Urban Online.czPři otázce na beef s harlemským raperem odpověděl: "Nic jsem od Cama neslyšel od tý doby co dostal pěstí do oka." Fiddy tím narážel na strkanici, která proběhla před NY klubem, kde měl údajně dostat vydatnou nakládačku od True Lifea, rapere z labelu Def Jam, který se dostal do křížku se členy Dipset. 50 nebyl k zastavení a poté dodal: „ Měli by jsme se spíš zeptat True Lifea...Je tu někde?" První část 50 návštěvy shlédněte ZDE.

 

Situace okolo beefů nebyla to jediné, na co byl dotazován. Další question směřovala rovnou na tělo! A to konkrétně, zda není 50ho tělo živeno steroidy. Otázka vcelku na místě, jelikož, kdo viděl Amusement Park, tak jistě nepřehlédnul jeho přímo "gorilí postavu". Avšak tyto fámy rozptýlil sebejistým komentářem. "Částečně mi to lichotí, jestli si někteří lidé myslí, že jsou potřeba k tomu, abych takhle vypadal. Měl jsem vždycky dobrou postavu," namítnul.

 

Pozornost diváků se ubírala částečně i na displeje mobilních telefonů. Měli totiž možnost rozhodnut pomocí SMS, který track chtějí, aby 50 předvedl na výročním předávání cen BET AWARDS (Amusement Park či Straight To The Bank). Datum akce a vydání Fiddyho alba se shodují (26.6., nezapomeňte poznamenat do diářů :) ) a proto od něj můžeme očekávat jistě velkolepé vystoupení.

 

Promluvil také o svých hereckých rolích, kterých zrovna není poskromnu. Měl by být vidět hned ve 3 filmech! Prvním z nich je filmové ztvárnění knížky ze série G-Unit Books, Ski Mask Way, jejíž je spoluautorem. Podruhé by měl být ve filmu společně s Robertem De Nirem v Microwawe Park, ten měl by být inspirován ničivým hurikánem Catrina, který se nemilosrdně přehnal přes USA. Do třetice by se měl objevit společně s Nicolasem Cagem ve snímku s názvem Dance.

 Property Of Urban Online.cz

50 byl očividně ve formě. Během přenosu vystřídal několik triček, jak jinak než od G-Unit a záda mu navíc kryl jeho spolubojovník z jednotky, Tony Yayo. Který opět předvedl i svoje typické pohyby ve stylu "U Can’t See Me" Druhou část show si můžete vychutnat TADY.

 

Celá show měla nakonec ještě dohru. Konkrétně zesměšnění Cam’rona. Ten ihned nahrál videa, která dal na internet den poté. V prvním příspěvku říká, že si užívá dovolené, na které prý bude až do 1.6. (ten se má :) ). Rozhodně se prý neschovává a upozorňuje bosse Gorilla Unit, že mu zrovna skončilo podmínečné propuštění. Krátká stopáž končí sérií vzteklých urážek. Důkaz má Urban

Online ZDE.

 

                                                                                            

Druhý záznam má přesvědčit, že rozhodně nebyl napaden a že neuštědřil ránu do oka. Pokuď se ovšem pozorně podíváte, uvidíte, že jedno oko není úplně v pořádku a že víčko je lehce pokleslé.

Zkuste hádat TADY. Po tolika dnech po útoku modřinu nehledejte.

 

                     Property Of Urban Online.cz

               v posledních dnech se Cam'ronovi neusíná jistě nejlépe

 

Za svoje vystoupení však sklidil jen 50ho posměch. Ten se mu vysmál za jeho "maškarní kostým". To jest krásné trenky, nátělník a bílé ponožky, které tak rád nosí na dovolené. Další  část úšklebku mířila na velikost "bazénku" v pozadí. Ta prý odpovídá velikosti Curtisovi vířivky. 

 

Zda-li Cam dostane pecku i do druhého oka zjistíte jen na Urban Online....

 
50 Cent bude příští rok koncertovat v Čechách?!  
Eksmen 19. 5. 2007  
V Čechách se to letos festivaly jenom hemží, nicméně fakt, že jeden z nich je nejlepší, se nedá popřít. Ano, tím nejlepším mám bezpochyby na mysli t-music Hip Hop Jam, který se koná v Mimoňi a na nějž dorazí hvězda celosvětového formátu - The Game.Každému samozřejmě dle vkusu, ale co se mě týče, mohu za sebe sebevědomě říci, že větší hvězda zde zatím ještě nikdy nebyla. Tato ikona jistě přinese tomuto festivalu prestiž, která je již tak nastartována jeho kvalitou, která bude zcela odlišná od jemu obdobných akcí.

My - jakožto suverénni subjekt na české scéně - samozřejmě do všeho vidíme více nežli běžný posluchač a od seriózního zdroje se nám dostalo zprávy, že pokud by se letošní festival podařil (to znamená, že na něj pojedete i vy), příští rok by sem do České republiky  na Hip Hop Jam mohl přijet i samotný 50 Cent!!!

Záleží však pouze na vás. Buď zůstanete doma a budete nadávat, jak je to v Čechách na nic, anebo se zbalíte, zhlédnete Gamea a příští rok se podíváte na 50 Centa. Buď, anebo.

Chtěl bych na vás proto apelovat, abyste se t-music Hip Hop Jamu zúčastnili, protože čím víc budete aktivní, tím sem budou jezdit větší a větší hvězdy a vaše kulturní prožitky se jenom umocní. Ale jak říkám, je to jen na vás...

 
Fiddy vystoupí na BET Awards 07 - odmítá ale upravovat svoje texty  
76.Now! 18. 5. 2007  
Na tiskové konferenci pořádané za účelem oznámení detailů kolem slavnostního večera a vyhlášeni BET Awards 07, která se konala 16. května v Hollywoodu, se 50 Cent, jenž bude jedním ze stěžejních vystupujících, dostal pod palbu otázek ohledně svých textů.

Property Of Urban Online.Cz
Tiskové konference se také zúčastnili i rapper T.I., herečka Tichina Arnold a Robin Thicke, jenž se brzy představí v nadcházejícím singlu z alba Curtis - Follow My Lead

Lee Bailey z magazínu EUR (The Electronic Urban Report), se obrátil na Fifty Centa, tedy rappera, v jehož textech se to pro Ameriku nepřípustnými slovy jako Nigga, Bitch, Hoe apod. jenom hemží, zdali by se nemohl "více sladit s programem" a zda by dobrovolně neodstranil všechny nepřístojné výrazy a rýmy ze své hudby. Fiftymu však neunikl lehce útočný podtext otázky a toto panu Baileymu odpověděl: "Jste obeznámen se situací v politice? Víte něco o chování prezidentova muže číslo dvě? Máte ponětí o jeho rezignaci, která je založená na používání, řekněme, seznamovací agentury? Možná, že si vyrazil právě s těma kurvama, který zmiňujeme v naší hudbě. A jestli vám tohle neotevřelo oči... "

"Hudba je zrcadlem a hip hop odrazem prostředí, ve kterém vyrůstáme a žijeme. Tato krutá realita končí právě v hudbě. Kdybych vás požádal, aby jste namaloval obrázek americké vlajky a nepoužil u toho červenou barvu, čekají vás perný chvilky. Se zachycením toho, co se snažíme zachytit naší formou v naší umělecké disciplíně, se někteří konzervativní Američané  určitě identifikovat nemohou, kvůli jejich životnímu stylu a způsobu, jakým byli vychováni. Nebyli prostě takové realitě vystaveni."

Property Of Urban Online.Cz
50 Cent si potřásá rukou s prezidentem Entertainmentu BET Networks - Reginaldem Hudlinem

Property Of Urban Online.CzBailey oponoval a užil jako příkladu rappera Mastera P, jenž učinil rozhodnutí přidat se k tzv. pozitivním, nekonfliktním rapperům, kteří nepoužívají ve svých textech minimálně výše zmíněnou trojici nepřípustných slov. "No, a proto se taky alba Mastera P přestaly prodávat", odpověděl Fiddy s klidem, čímž donutil místnost plnou zpravodajů, aby propukla v smích. "A klidně mu vzkažte, že jsem to řekl. Ty kamery běží, že? CURTIS – 26. června!" ;-)


Property Of Urban Online.Cz
Fifty nominovám není, přesto pro něj bude celý večer včetně vystoupení opravdu slavnostním, ve stejný den totiž vydává své očekávané album Curtis


 
Ferrari F-50 zrychlilo ze sta na dvojnásobek - je tu další klip!  
76.Now! 17. 5. 2007  
Pouhý jeden kalendářní den nás dělil od další porce poctivého rapu Curtise Jacksona, a to znovu v jeho vizuální podobě! Tak tady je - očekávaný a skvělý - Straight To The Bank! Režie se ujal opět Benny Boom a pokocháte se i Fiddyho známým unikátním a chromovaným Lamborghini, krásnými slečnami a díky Product Placementu opět dostanete chuť na Vitamin Water.

So Now Blood Walk To This
Now Crip Walk To This
Now Throw It Up, Raise It Up For This Gangsta Shit!

SHLÉDNOUT!

Property Of Urban Online.Cz


 
Hot News – Video k Amusement Park je OUT!!!  
Young Justice 16. 5. 2007  

S velkou radostí oznamuji, že 1. videoklip k nadcházejícímu 50 albu Curtis je venku!!! Jak z titulku vyplývá, jedná se o obrazové ztvárnění singlu Amusement Park, o jehož produkci se postaral Dangerous LLC.

Vydání tracku i samotného videa provázelo několik fám a nepřesných informací. Jedna se týkala samotného beatu, který byl údajně poskytnut již Jimu Jonesovi (z harlemských Diplomats). Ten na něj již udělal freestyle pro mixtape DJ Drama, song nese název Your Majesty a byl venku před 50 verzí. Což je zvláštní, protože 50 Cent, jenž beat řádně zakoupil, je jeho jediným oficiálním vlastníkem. Chris  Styles, CEO produkční společnosti Dangerous LLC, který tedy podle všeho onen beat zpeněžil hned 2x, však popírá jakoukoli zainteresovanost v této kauze, doslova uvedl, že zmíněný beat nikomu jinému než Fiddymu přímo neposkytnul. Otázkou tedy zůstává, jak jinak se to mohlo stát, možná oním přímo chtěl naznačit, že se jen na chvíli podíval stranou, když byl DJ Drama na návštěvě ve studiu. ;-)

 Property Of Urban Online.cz

Další mystická mlha byla rozfoukána teprve nedávno. Objevily se zvěsti, že stanice MTV videoklip odmítla pustit z důvodů, které G-Unit slyšela už mnohokrát, tedy nevhodné texty a záběry, tentokrát sexuálního rázu. Video i text se musel Fifty upravovat například už u tracku P.I.M.P. či u Disco Inferna. Fiddy měl prý místo toho předložit video k singlu Straight to the Bank. Nakonec se vše vyjasnilo, vítr roztrhal mraky a přivál officiální stanovisko, které tyto informace dementovalo.

Videoklip bude poprvé k vidění v televizi na MTV v show TRL (Total Request Live) 21. května (samozřejmě v cenzurované verzi). Vy se na něj však můžete podívat již nyní a ve verzi DIRTY právě tady: 50 Cent - Amusement Park. Ke stažení je pro vás ZDE ve verzi .avi a ZDE ve .wmv. Do třetice NEW DVD Rip (DIRTY) TADY!


Podobnost s Candy Shopem není náhodná. A jistě zažije podobný celosvětový úspěch. Jedno se však změnilo, Fiddy opět zvětšil objem svalstva na své kostře... enjoy!!!