Aplikacie

Vedecká kalkulačka

Vědecká kalkulačka - obrázek

Calculator.jar, (34.64kB)
Vědecká kalkulačka, která ti umožňuje používat různé matematické funkce jako: sin, cos, tan, asin, atan, exp, log, sqr, log, sqr... Je možné definovat a uchovat i další funkce, některé funkce si můžete nechat vykreslit na grafu.

Nový příspěvek - obrázek

alcohol_calculator.jar, (2.33kB)
Alcohol calculator je aplikace, která počítá a graficky zobrazuje množství alkoholu v krvi v závislosti na vypitém množství. Výpočet se zakládá na údajích z vaší váhy, obsahu procent lihu ve vypitém alkoholu, pohlaví, a množství vypitého alkoholu.

 - obrázek

date.jar, (4.5kB)
Je jednoduchá aplikace, která vám vypočítá rozdíl dní od dvou určených dat. Někdy se může hodit… Aplikace je v angličtině

 - obrázek

svatek.jar, (10.96kB)
Je jednoduchý program, který vám po zadání datumu ukáže kdo má ten den svátek. Program je v češtině, takže i jména jsou česká.

 - obrázek

kompas.jar, (5.16kB)
Primitivní a účinná aplikace, s kterou můžte určit světové strany, používá lokálního času a pozice slunce k určení severu.

 - obrázeklukkari.jar, (20.31kB)
Je aplikace, která vám umožní vytvořit si pravidelně se opakující týdenní rozvrh výuky, je vhodná např. pro studenty vysoké školy. Při vytváření rozvrhu postupujete takto: nejprve si vytvoříte o jaký kurz (předmět) jde - přednáška, cvičení, jiný. Dále si zvolíte název, vyučujícího, místnost, můžete přidat i poznámku, nakonec si zvolíte barvu, ve které se kurz bude zobrazovat v rozvrhu. Jakmile toto máte hotovo vyberete si, kdy předmět v týdnu máte. Program umožňuje i kopírování a vložení kurzu nebo importovat rozvrh přes wap. Tato verze je v češtině.

 - obrázek

trezor.jar, (35.59kB)
Jednoduchá aplikace pro evidování a skladování různých textových údajů v mobilu, které chcete mít chráněny heslem. Aplikace je v češtině.

 - obrázek

EurotelSMS.jar, (7.07kB)
Tato aplikace dokáže posílat SMS přes Eurotel SMS bránu zadarmo. SMSka vás tedy bude stát jen poplatky za GPRS, tedy přibližně 0.06 Kč/SMS. SMS brána Eurotelu je omezena přidáním reklamy na konec zprávy, ale i když přesáhnete 50 znaků, aplikace rozdělí vaši zprávu až do desíti SMS zpráv. Po zmene eurotel brany je tato aplikace jedina schopna posilat sms zdarma.

Nový příspěvek - obrázek

CyberBOG_Calc_v7.jar, (57.95kB)
Cyber Bog Calc v7 je javová aplikace, pomocí které můžete odblokovat 98% telefonů nokia a některé další na všechny operátory.

Návod je zde.


 - obrázek

absolutesms.jar, (8.66kB)
Program sloužící k odesíláni sms zpráv do sítě Oskar, Eurotel skrze internetovou bránu z mobilu s podporou javy. Cena za jednu SMS je asi 0,1 Kč