Sowtvare

Pocket DivX Encoder

Pocket DivX Encoder - obrázekpocketdivxencoder_0.3.60.exe, (6.77MB)

Velmi sikovny program pro PC (je freeware) slouzi ke konvertovani videa do mobilu ve formatu .avi (nejen do mobilu, ale do Iriver prehravacu do PC...) a je rekl bych lepsi nez Smart Movie Convetror.

RapGet

RapGet - obrázekrapget126.rar, (221.76kB)

Velmi jednoduchý program pro stahovaní snad ze všech serverů (např. rapidshare, megaupload, sexuploader.....). Stačí jen vložit linky a už stahujete. Pokud chcete mít RapGet v CZ, podívejte se do nastavení.

FreeRIP MP3

FreeRIP MP3 - obrázekfreeripmp3.exe, (1.34MB)

Tento program umožňuje rychlé a jednoduché ripování CD stop do různých audio formátů (MP3, WAV, OGG). Jak už vyplývá z názvu, jedná se o FREE program a tak nemusíte shánět žádný crack ani keygen.

Total Video Converter

Total Video Converter - obrázektotal video converter full.zip, (3.85MB)

Tento program umí převádět snad všechny formáty. U vytvořeného videa je dobrý poměr mezi kvalitou a velikostí. Navíc u mobilů nokia si můžete nastavit přesný typ telefonu a video se přizpůsobí velikosti displeje.

SmartMovie Converter

SmartMovie Converter - obrázekConverter.rar, (811.95kB)

Tento program převede video nebo filmy do formátu .avi a zmenší ho na 176x208, takře si ho pak můžete nahrát do mobilu a přehrát např. v programu SmartMovie nebo DVD Player. Dvouhodinový film má kolem 100MB.